top of page

משובים מארגוני חינוך ומשתתפי הקורסים 2022-2024

קורס ״בינה בכיתה״
פסג"ה תל-אביב
ינואר- מרץ 2024

משוב לאחר סיום הקורס:
תודה רבה על למידה מעניינת, מלמדת מעשירה מלווה בזמינות מצידך עם מענה ממוקד ויעיל.
אורטל אביטל נפתלי

לימור מעבירה את הקורס בצורה ברורה ומובנת והגישה שלך מאוד טובה, הצורך בהבנה שלנו  והעברת הקורס בצורה מדהימה זה הצלחה שלך ושלנו תודה. שני ברנצויג

קורס מועיל  יצירתי ומהנה!!
אסתר כהן

הקורס היה מאוד מעניין ומה שיפה בו הוא שהוא נותן כלים לטווח ארוך.
נפתלי זלץ

חדשנות דיגיטלית
תיכון חשמונאים בת-ים
מאי 2022

מתוך כתיבה רפלקטיבית לאחר סיום הקורס: במשך הכנת משימת הסיכום, לא יכולתי להתעלם מהמחשבות שפקדו אותי בדבר הפערים שנוצרו בין הידע שהיה לי בטרם ההשתלמות לבין הידע והכלים שרכשתי בעקבות ההשתלמות.

בעבודה זו, במסגרת מטלת הסיום של הקורס, יצרנו הערכה חלופית בה מתקיימת עבודה בקבוצות,
חקר עצמאי, שימוש במאגרי מידע, בניית מצגת והרכבת שאלות.
כל זאת על מנת ליצור משחק סוחף בשילוב כלים דיגיטליים. משחק תחרותי אשר בצדו לימוד מעמיק ומשמעותי.  הצלחנו לתת לכל תלמיד את ההזדמנות לנצל את החוזקות שלו והכל למען אותה מטרת לימוד משמעותית.  בתודה, מ' רכזת מקצוע.

קורס יזמות סגניות מנהלים
פסג"ה ראשל"צ
מרץ 2022

מתוך כתיבה רפלקטיבית לאחר סיום הקורס: במהלך בניית היוזמה גדלה אצלי האמונה והמוטיבציה לגרום לדברים להצליח ולראות את הסוף של התהליך. במציאות משתנה שקיימת בבית הספר אנו מורגלים לשינויים ולצורך במציאת פתרונות יצירתיים כך שכל אתגר מביא איתו התפתחות מקצועית ויכולת למציאת פתרונות.

תוך כדי הקורס למדתי לדייק את התהליך תוך שימוש בכלים שמצליחים "לסדר" את המחשבות ולהביא את עצמי להוציא לפועל וליישם על מנת להגיע להצלחות. 
היוזמה: "עברית גם בשבילי"  קידום השפה העברית אצל תלמידים שאינם דוברי השפה העברית כשפת אם.

ר', סגנית מנהלת, ראשל"צ.

קורס ״בינה בכיתה״
פסג"ה תל-אביב
ינואר- מרץ 2024

משוב לאחר סיום הקורס:
הקורס היה מרתק, פותח אופקים ומסעיר! לימור מצליחה להנגיש עולם חדש ומלא אפשרויות בתשוקה, בסקרנות ובמאור פנים. אני מרגישה שממש נתרמתי מהלמידה ואקח את הכלים שלמדתי לעבודתי כמורה.
ג׳קי פערל

הקורס היה מצויין, אהבתי את שילוב התחומים השונים פדגוגייה, יצירתיות, יזמות ואתיקה. לימור מקצועית, נעימה ומעוררת השראה. מודה לך על חשיפה לעולם החדש. 
ענת ליכטנשטיין שפר

סדנת בינה מלאכותית מסלול פורצי דרך
אפריל 2023

לימור היקרה, תודה רבה על זמנך היקר, הידע והתובנות שחלקת עם המשתתפים בסדנת 'טכנולוגיה' במסגרת כנס חינוך לעמיתי מסלול "פורצי דרך" של אגף המו"פ. בסדנה חשפת בפנינו את ההזדמנויות הרבות הטמונות בשילוב טכנולוגיות מתקדמות בחינוך ובראשן הבינה המלאכותית, בדרכים לעשות זאת לצד האתגרים הטמונים בכך ובפוטנציאל החינוכי מערכתי הרב. אנו מודים לך על המידע הרב שחלקת עם המשתתפים, הכלים המצוינים לפעולה וההתנסויות המרתקות. תודה על מפגש משמעותי, מעורר השראה ועל השותפות ביצירת המעשה החינוכי פורץ דרך הבא. אגף מו"פ, ניסויים ויוזמות, צוות מסלול פורצי דרך - עדי, רמי, צאלה ופזית

קורס יזמות סגניות מנהלים
פסג"ה רחובות
מאי 2022

מתוך כתיבה רפלקטיבית לאחר סיום הקורס: ברצוננו להתייחס לתרומת השיח עם חברות הקבוצה ואיתך לימור, המנטורית שלנו. הקורס הפך להיות עוגן היוזמה, ולא עוד השתלמות. ההקשבה ליוזמות אחרות, ולפתרונות שניתנו, לימדו אותי רבות והשלכנו באופן ישיר על בית הספר שלי ועל היוזמה שלנו. ולבסוף, לימור היקרה, זוהי הזדמנות לומר לך תודה. היית זמינה בוואטסאפ, בשיחות טלפון, במהלך המפגשים, עם סבלנות אינסופית והכוונה מדויקת. ידעת לשאול אותנו את השאלות הנכונות, שבעזרתן ענינו לעצמנו על השאלות שאנחנו בעצמנו שאלנו. שמחות על שהשתתפנו בהשתלמות זו, ומצפות להמשך בשנה הבאה.
ש', סגנית מנהלת, נס ציונה. ד', רחובות.

קורס ״בינה בכיתה״
פסג"ה תל-אביב
ינואר- מרץ 2024

משוב לאחר סיום הקורס:
ההשתלמות פתחה צוהר לקפיצה הטכנולוגית המתרחשת בימים אלה. אמנם, השימוש בכלים במהלך העבודה החינוכית בעברית עדיין מוגבל, יחד עם זאת לא ניתן להתעלם מהשינוי הדרמטי הזה שישנה את עולם התוכן והשיח החינוכי. אורנה ברוך

 

קורס מיוחד, מהנה, מציג את החומר בצורה מעניינת ומלווה בסרטונים רבים להעשרת הידע. למדתי המון דברים חדשים והתנסיתי בסוגים שונים ורבים של ai, במיוחד נהניתי מהמרצה לימור המדהימה שאפשרה לנו להתיעץ איתה טלפונית לאורך כל הדרך ותמיד במאור פנים ובשמחה.
מרב דרנס

עיצוב אוניברסלי ללמידה
בפסג"ה ראשל"צ
ינואר 2023

תובנות ממשתתפי הוובינר: למידה הוגנת והתמודדות עם שונות בקרב התלמידים היא אחד האתגרים הכי גדולים שפוגשים כל מורה. אנו צריכים להצטייד במגוון רחב של כלים ומוכנות להתגמש בכדי שנוכל להתמודד עם אתגר זה.

יש צורך בהכשרה מיטבית של מורים כדי ליצור מורים מומחים שילוו תלמידים מומחים. חשוב לטפח את הפן הרגשי אצל התלמידים. ראיית הילד והנכחת יכולותיו בביה"ס חייבים להופיע בכל שיעור ושיעור בכיתה. לסיכום: תודה לימור על המפגש המעניין ועל למידה משותפת בחדרים, תודה על הרצאה מקסימה, המפגש היה עשיר ומלמד. הכרתי את המושג UDL.
רכז מפגשי מומחים: יניב סננס.

קורס יזמות סגניות מנהלים
פסג"ה ראש העין
מרץ 2022

מתוך כתיבה רפלקטיבית לאחר סיום הקורס: בהשתלמות זו  למדתי כיצד להוביל חדשנות ארגונית בעזרת  חמישה שלבי התנסות מעשית:
זיהוי אתגרים ובעיות ברמת ביה"ס, המצאה ובנייה של פתרונות מותאמים באמצעות Idiation, לאחריו זיהינו את הגורמים המעכבים מחד ומאידך את אלו המאיצים, ערכנו שיח בבית הספר על מנת לדייק רשימה זו ואת המידע הרלוונטי והחיוני  העלנו לכלי
Lean Canvas. נחשפנו למודל SMART ששמחתי להכיר ואני בטוחה שאעשה בו שימוש  בעתיד בעבודתי. שיח עם משתתפות הקורס וההקשבה לתוכניות אליהן נחשפתי פתח בפניי צוהרים רבים ורעיונות להמשך הדרך. 

ע', סגנית מנהל, ראש העין.

bottom of page